Agrainvest Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Agrainvest Sp. z o.o.

Wow jakie tu opinie niepochlebne, szczególnie że połowa danych firmy jest nieaktualna, zmian kadrowych nie było od roku ale tu z kwietnia 2016 komentarze :) ciekawa strona :)

TOR

Zwolnili mnie w wigilię, mimo, że wiele poświęciłem tej firmie. Więcej nie trzeba mówić.

BZ

Cóż...Każdy gra na siebie. Pracownik na dole robi za marne grosze mimo kwalifikacji. Donosicielstwo permanentna inwigilacja i niezdrowa rywalizacja. Przez moje kilka miesięcy stażu miałem okazję obserwować różne dziwne sytuacje. Chcieliby sprawiać wrażenie "spoko" firmy z młodym zespołem a tak naprawdę to można powiedzieć wyścig szczurów. Młody prezesik sam mówi o sobie że nie zna się na tym co robi firma :)

MMMMM

Witam, Również źle wspominam współpracę z tą firmą. Pracowałam dwa dni jako inspektor terenowy. Miałam dostać zwrot pieniędzy za benzynę (jeździłam własnym samochodem), firma miała opłacić noclegi. Skończyło się na tym, że o ok. godziny 20.00 dostałam informację, że mam sobie sama radzić z noclegiem. I oczywiście benzyna jest w moim zakresie. Żałuję, ze straciłam dwa dni. Uważajcie na nich.

Miałam "przyjemnosć" pracować w agrainvest. Firma kiepsko zarządzana. Kierownictwo kompletnie nie ma wiedzy i doświadzczenia w biznesie, bo dopiero się uczy. To żle przekłada się na ogólną atmosferę w firmie. Takie pojęcia jak motywacja pracownika czy pakiet socjalny są tutaj obce. No przepraszam, jest luxmed. Ale to idzie odgórnie od firmy matki. Ale i tak pracownicy, którzy zostali, nie doczekają się lepszych warunków. Programy z dotacjami UE powoli się kończą, a prezes nie ma najmniejszego pomyslu na inny biznes, rozwój produktów. Lepiej dać sobie spokój z taką firmą, bo w Poznaniu można znaleźć o wiele lepszą pracę.

Zostaw opinię o Agrainvest Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrainvest Sp. z o.o.