Konex sp zoo

Łódź

Opinie o Konex sp zoo

anonim - 2010-04-09 13:02:41 Pojechany delikatnie mowiac zaklad kierownik razem z prezesem to (usunięte przez administratora). i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko maja chcesz tam prcowac to najlepiej wogole nie pracuj bo nie warto bo po pracy bedziesz zjebany jak pies a kasy dostaniesz tyle co nic lepiej zasilek brac niz tam pracowac (usunięte przez administratora)/>Zarobki najwieksze 1500 na reke smiech na sali a (usunięte przez administratora) tego nie wart za 2000 bym tam nawet nie robil

anonim - 2010-04-09 13:02:41 Pojechany delikatnie mowiac zaklad kierownik razem z prezesem to(usunięte przez administratora) i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko maja chcesz tam prcowac to najlepiej wogole nie pracuj bo nie warto bo po pracy bedziesz zjebany jak pies a kasy dostaniesz tyle co nic lepiej zasilek brac niz tam pracowac(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Konex sp zoo - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konex sp zoo