komtech

Nowy Sącz

Opinie o komtech

Pracowałem w tej niewdzięcznej Firmie jako elektryk szew przyjmuje non stop ludzi i zwalnia byle powodu wszyscy sie nie nadają dużo ludzi się przewija starzy pracownicy kablują nowo przyjętych szewowi a ten naiwny i wieży a sami są nie lepsi i robią Szewa w konia jak się tylko da pracowałem tam choć się starałem nie spodobałem się jak i inni.Ile ten proceder będzie jeszcze trwał.Kompletnie nie podtrawią oceniać ludzi szefuniu ufa młodym majsterkom co wszystkie rozumy pozajadali

Zostaw opinię o komtech - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie komtech