Shiseido Deutschland GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Toruń

Opinie o Shiseido Deutschland GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce

tomek
użytkownik zarejestrowany

widziałem od nich oferte na Konsultant/ka - Wizażysta/ka, bo moja siostra szuka czegoś własnie w branzy kosmetycznej. Patrząc na oferte to warunki są niezłe, ale może ktoś z Was był juz u nich na rozmowie? Bo podobno musisz zrobić makijaż próbny, wieczorowy w zaleźnosci od tego co osoba rekrutująca chce sprawdzić.

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Shiseido Deutschland GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o Shiseido Deutschland GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shiseido Deutschland GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce