K A Rasmussen Polska Sp.zo.o.

Piaseczno

Opinie o K A Rasmussen Polska Sp.zo.o.

Serdecznie odradzam wszelkie kontakty z tą firmą,nieuczciwe praktyki wobec pracowników oraz nieznajomość prawa polskiego podsycone niespotykaną arogancją oto metody działania zarzadu tej firmy-wydawałoby się że skandynawskie korzenie do czegoś zobowiązują ,nie dajcie się nabrać. Gdyby wyprawiali takie rzeczy u siebie w Skandynawii,tamtejsze inspekcje pracy nałożyłyby dotkliwe sankcje- w Polsce wydaje im się że mogą wszystko , z resztą niejednokrotnie dają odczuć o rzekomej wyższości ich "Kultury"-żenada

Zostaw opinię o K A Rasmussen Polska Sp.zo.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K A Rasmussen Polska Sp.zo.o.