Crimson Oak

Opinie o Crimson Oak

Co nowego w Crimson Oak? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

maciek

kompleksowo planuja i projektują kampanie reklamowe od postaw i wydaje mi się, ze na plus to wychodzi, bo fajne rzeczy powstają z tego co widze na stronie u nich.

absolut

anonim - 2011-05-12 14:10:10 szczerze odradzamEeee? Leniwy pracownik, czy konkurencja? Jak dla mnie świetni ludzie z ogromnym doświadczeniem i profesjonalne podejście do każdego tematu. Na praktykach przez dwa miesiące nauczyłam się więcej, niż na 2 latach studiów.

szczerze odradzam

Zostaw opinię o Crimson Oak - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crimson Oak