SUNMARKET

Toruń

SUNMARKET

Opinie o SUNMARKET

Patrycja

Wcześniej SUNMARKET, poszukiwał Przedstawicieli Handlowych, czy orientuje się ktoś z Was by obecnie poszukiwali pracowników? Nikt od dawna nie zamiesił żadnej nowej opinii na temat sytuacji jaka tam panuje.

Flo

@eggg no widać, że się rozwijają cały czas i dlatego tyle tych nowych stanowisk na przedstawicieli handlowych. Ze stawianych przez pracodawcę wymagań bardzo ważne jest posiadanie własnej aktywnej bazy klientów oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej, chemii gospodarczej lub drobnego AGD.

były pracownik

omijać jak ebolę !!!

Zostaw opinię o SUNMARKET - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNMARKET