Sklep monopolowy 24G Wojska Polskiego 2D

Bydgoszcz

Opinie o Sklep monopolowy 24G Wojska Polskiego 2D

SZKODA ZE NIE MA KONKURSU NA PRACOWNIKA MIESIACA DYSKONTU BIEDRONKA BO WYGRA��ABY�� EWIDENTNIE.FAKT ZE MIEDZY CZYTANIEM KSIAZEK TRZEBA SPRZEDAC TOWAR NAPEWNO BY��BY DODATKOWO PREMIOWANY

Paulina

Witam w tym sklepie ewidentnie jest cos nie tak istnieje kilka miesiecy a co jakis czas przyjmują sprzedawce bo niby po 3 miesiacach okresu probnego nie sprawdza się, co jest jak dla mnie klamstwem, po prostu wywala osobę aby nie zatrudniac na umowę o pracę.

Zostaw opinię o Sklep monopolowy 24G Wojska Polskiego 2D - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep monopolowy 24G Wojska Polskiego 2D