XAVIER Beauty & SPA

Opinie o XAVIER Beauty & SPA

By��am wreszcie, nam�³wiona przez przyjaci�³��k�� w salonie XAVIER i.......bardzo pozytywne zaskoczenie. Extra przyjazne wn��trze, czysto, a co najwazniejsze swietna i fachowa obs��uga. Ludzkie ceny, no i miejsce fajne, w centrum blisko galerii Krakowskiej i mojej pracy. Rekomenduje w ciemno, warto sie tam pokazac.

Zostaw opinię o XAVIER Beauty & SPA - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XAVIER Beauty & SPA