PSOUU Kamień Pomorski

Kamień Pomorski

Opinie o PSOUU Kamień Pomorski

Mateusz

Wiecie co, generalnie obserwuje tą firmę już od dłuższego czasu i muszę powiedziec, że naprawdę daje do pieca, świetni są, nie można im absolutnie nic zarzucić

Medvedev

Władze Stowarzyszenia to źli ludzie, wysysają do cna pracowników, potem są to dla nich już tylko szmaty. Zadepczą Cię. Zamordyzm jak za cara. Wszyscy odpowiadają za wszystko a nikt z administracji nie potrafi nic zorganizować. Abyś nie został ukarany kapuj na innych, będziesz miał mniej obowiązków. Dobrą naukę Przewodnicząca czerpie od Putina. Nieustanna rotacja personelu.

Pracownica

Potwierdzam, że w placówkach PSOUU w Kamieniu Pomorskim jest mobbing uprawiany przez panią pseudodyrektor, pseudoprzewodnicząca i pseudoczłowieka Nie mam już tam siły być, a muszę, jeszcze tylko trochę i wreszcie wolność

Szukasz pracy?

Była pracownica

Zwyczajny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prywatny folwark pani przewodniczącej Koła PSOUU czy raczej pani dyrektor PSOUU, tylko rodzinka pani dyrektor ma dobrze, a pozostali pracownicy sa traktowani jak szmaty, nie radzę starać sie o ta pracę szkoda zdrowia bo tam jest mobbing

Zostaw opinię o PSOUU Kamień Pomorski - Kamień Pomorski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSOUU Kamień Pomorski