Work Group Call Center sp.z o.o

Opinie o Work Group Call Center sp.z o.o

użytkownik zarejestrowany

oli
użytkownik zarejestrowany

Work Group Call Center sp.z o.o to całkiem dobre miejsce aby rozpocząć swoją karierę w tej branży. O ile oczywiście jesteś przekonana że to jest to co chcesz w życiu robić najbardziej. Niemniej powodzenia

firma senova, work group cc i likwidowana Kaja to jedna i ta sama ekipa, która tym zarządza. Ludzie z WGCC i Senova nie dajcie się wykiwać DG, tak jak to zrobił z pracownikami Kaja. Wysarczy sprawdzic kto zakładał wszystkie trzy strony internetowe ww. firm, wszystkie zreszta działają pod tym samym adresem w Poznaniu

a work group jezcze płaci swoim pracownkom, wszak to ta sama paczka co Kaja ?

Zostaw opinię o Work Group Call Center sp.z o.o - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Group Call Center sp.z o.o