Gabinek Kosmetyczny Savana

Toruń

Opinie o Gabinek Kosmetyczny Savana

lima

a wiec firma Gabinek Kosmetyczny Savana znajduje sie w Gliwicach. Jest to nowo otwarty salon fryzjerski w samym centrum. Nawet ostatnio slyszlaam ze poszukuja fryzjera badz fryzjerki, nie trzeba miec jakiegos wielkiego doswiadczenia umowa jest na czas nieokreslony na niepelny etat. dobra praca na sam poczatek kariery.

Mieliście styczność z firmą Gabinek Kosmetyczny Savana lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Gabinek Kosmetyczny Savana - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinek Kosmetyczny Savana