Opinie o SilverSoft Sp. zo.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SilverSoft Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SilverSoft Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SilverSoft Sp. zo.o. w Toruń

Marta Nowy wpis

Czy firma według Was zapewnia stabilne zatrudnienie?

tamara tam Nowy wpis

po prostu w w tworzeniu skalowalnych rozwiązań backendowych jest stabilna praca na super fachowcówtam

ZUS Nowy wpis

placi na czas, owszem, 15-go nastepnego miesiaca, jak dobrze pojdzie - jest wyplata, ale firma nie odprowadza skladek ZUS

zrobiony w bambuko Nowy wpis

Informatycy tej firmy mogą pocałować mnie.... :) Wykasowany post zamieszczam ponownie i będę zamieszczał go do skutku. Zobaczymy komu się znudzi :) Powtarzam jeszcze raz: "Call center" tej firmy to [usunięte przez moderatora]. Ewo, jesteś w jakikolwiek sposób w stanie wytłumaczyć mi te treści? Są według mnie bardzo wiarogodne, zważywszy chociażby na dzisiejsze zachowanie [dane osobowe usunięte przez admina] i moje obserwacje, jakich dokonałem w ciągu ostatnich kilku dni * jak sie pracuje w Silversoft? Już w pełni rozumiem specyfikę call center w Silversoft. Nie dziwi mnie także brak odzewu z waszej strony, choć już minęły 4 godziny od mojego wyjścia z pracy do lekarza. Odkąd przyszedłem, od pierwszego dnia nic mi nie grało, było zbyt "oficjalnie" i zbyt "służbowo", jak na tak kameralne call center. Jacyś młodzi ludzie, którzy się pojawiają i znikają, pracując nie wiadomo gdzie i na jaka rzecz- nikt nam nie przedstawił ich, choć pracujemy w jednym zespole. Poza tym wścibski nos [dane osobowe usunięte przez admina], który nie ma za grosz dobrego wychowania i kultury osobistej, każdego by zdemotywował, pomijając przekręty, jakich osobiście przez ten tydzień pracy doświadczyłem. kto mu dał prawo do aluzji i dwuznacznych podtekstów pod moim adresem?! Sądziłem ze pracuję w biurze sprzedaży a nie w agencji wywiadu. Moje życie osobiste, poglądy i upodobania to moja i tylko moja prywatna sprawa. W pracy jestem służbowo. A ten tekst, jaki usłyszałem i Ty zapewne także, że "rzygać mu się chce od moich uprzejmości względem klientów " postawił kropkę nad "i". Dla mnie każdy klient, to przede wszystkim człowiek a dopiero potem obiekt negocjacji handlowych. Jeśli ten młody, niedojrzały typek tego nie rozumie, to dalej będzie wysyłał maile z ofertami i na tym jego kariera się zakończy. Poza tym, proszę mi wytłumaczyć Ewo, po cholerę mi wysyłał dziś kontakty do firm, w których dostępu do osób decyzyjnych strzegą, jak on to nazywa "krasnale"? Skoro on po kilkunastu próbach nie dotarł do osoby decyzyjnej, to czy nie powinien przekazać tego kontaktu komuś bardziej doświadczonemu zamiast mnie? Przecież i tak musiałbym w pewnym momencie powiedzieć "krasnalowi", że dzwonię z Silversoftu i mój wysiłek spełzłby na niczym po raz kolejny. To kolejne moje spostrzeżenie. Przekaż [dane osobowe usunięte przez admina], że mało sprytny jest i nie potrafi ukryć negatywnych emocji, jak ktoś mu wykłada kulturalnie "kawę na ławę", słabo się przygotował do zadania i trafił na kamień swoja kosą niestety. Inny mężczyzna na moim miejscu wstałby zza biurka i zwyczajnie po męsku pokazałby takiemu komuś, gdzie jego miejsce i opinie na pewne kwestie ma osobiście. Ja jednak jednym uchem wpuszczałem a drugim wypuszczałem, w międzyczasie rejestrując dokładnie to co słyszę i obserwując jego reakcje. Raz jeszcze podkreślam, że prywatne życie to sprawa osobista a sposób pracy to indywidualna cecha każdego z nas. Wreszcie wiem, czemu moja baza danych, którą sam od podstaw wypracowałem, codziennie miała inny kształt i formę. Samokopiująca się co 5 minut baza danych dodam na marginesie, cud techniki. Od kilku dni coś mi nie pasowało z bazą ale czekałem cierpliwie na rozwój wydarzeń i nie pomyliłem się ani na jotę, mało tego, to co się wydarzyło w ciągu zaledwie 7 dni pracy, przerosło moje najśmielsze oczekiwania w tej kwestii. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, dlatego dałem sobie trochę czasu, wykonując pracę najrzetelniej jak się dało i w sposób jaki osobiście uważałem za słuszny i skuteczny. Wczoraj intuicyjnie wszedłem w google i wpisałem "praca silversoft"- tam też znalazłem forum, na którym wasi byli pracownicy napisali po prostu prawdę...na początku nie mogłem uwierzyć, że to co czytam w 100% pokrywa się z moimi przypuszczeniami. Jakim cudem [dane osobowe usunięte przez admina] podesłał mi dziś plik z kontaktami do firm, które ja "obdzwaniałem" kilka dni wcześniej, zmienił tylko komentarze dla niepoznaki i powstawiał przy niektórych kontaktach adresy firm, w których takie osoby nigdy nie pracowały?! Czy ktoś w tej Firmie traktował mnie poważnie? Bo po dzisiejszym incydencie uważam, że nie do końca. Zaczynając z Wami współpracę, liczyłem na bardzo długi czas, bo sama firma i produkt są na pewnym poziomie. Sposób współpracy zaś, pozostawia wiele do życzenia i skłania do jednoznacznych wniosków, o których pozwolisz Ewo już nie wspomnę. Powiem tylko tyle- jest to uwłaczające czyjejś godności i jej zaangażowaniu w pracę osobistą, poniżające, demotywujące i bez szans na rozwój. Nie tego oczekiwałem od pracodawcy przychodząc do firmy. Cieszę się tylko, że zauważyłem zaledwie po tygodniu pracy to, co inni zauważyli po 2-3 miesiącach. Mogliście liczyć na zaangażowanego w pełni, dyspozycyjnego i kreatywnego pracownika, za jakiego zacząłem się powoli uważać, "ostał wam się jeno sznur", że zacytuję Wyspiańskiego. Wspomnę jeszcze tylko o samej Umowie o dzieło. Bardzo sprytnie sformułowana i dająca wam w ten sposób nieograniczoną bazę danych, bo przecie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SilverSoft Sp. zo.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
...

niestety to nie sa wszystkie komenty... było ich więcej :/ bo monitoruje to co tydzień, ale widac cwanicy z SS myslą ze usuwajac je zyskaja!!! hi,hi ha ha [usunięte przez moderatora]

prawdziwa opinia

Brawo! A gdzie podziały się prawdziwe komentarze na temat tej firmy??? Po raz kolejny zostały usuniete przez admina czy przez informatyków tej firmy???? Dziwne, że zostały pozytywy,bo tych akurat jest niewiele. ROSYJSKA FIRMA DZIAŁAJACA PO POLSKU. Nikt tam długo nie popracuje.Pracowników bierze się do tworzenia bazy, podkradane sa kontakty,które sobie wypracowujecie i kto inny zbiera prawdziwe plony.( jest tam taka jedna fałszywa Pani,która bardzo dobrze manipuluje ludźmi -[dane osobowe usunięte przez admina]) Zagęszczona,sztuczna atmosfera nie do wytrzymania,a to wszystko w pozornej kulturze. Szkoda czasu dla tej firmy.Długo nie popracujecie 1-3 miesiace góra- a później złożą wam wypowiedzenie od "wirtualnego Prezesa",który tam decyduje podobno- wirtualny bo nikt go nie widział .Nie popracujecie i nie zarobicie .Zostaniecie jedynie wykorzystani i [usunięte przez moderatora].Cała prawda.Rosyjska firma,rosyjska ruletka.

uczciwa II

śmieszą mnie te wszystkie wypowiedzi sfrustrowanych odesłanych z " dziękujemy, do widzenia" z tej firmy. Każdemu życze takiego pracodawcy i takiego podejscia do pracownika jakie jest w SilverSoft:)

uczciwy

Znam tę firmę od wielu lat prawie od samych jej początków kilkanaście lat temu. Jest bardzo w porządku. Zawsze wszystkim pracownikom płaci na czas, mimo że czasami miała trudne chwili. [treść usunięta przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o SilverSoft Sp. zo.o. - Toruń

SilverSoft Sp. zo.o.