Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Opinie o Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

szopen

Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy na tym stanowisku, to jest pracy w psychologii, jednak to co mogę powiedzieć , po kilku latach to że ludzie są pomocni, a każdy nowy pacjent w późniejszej pracy to wyzwanie. Sama praca w tej szkole nie powinna być udręką ;)

Bardzo niskie pensje, niestety żadnych benefitów i bonusów, brak opieki zdrowotnej i zarządzania personelem, monitorowanie czasu pracy, brak wpływu na własną ścieżkę kariery, brak powiązania efektów pracy i kompetencji z wynagrodzeniem, etc.

Zostaw opinię o Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej