BUDOSTAL-6

Sosnowiec

Opinie o BUDOSTAL-6

witeolo

firma działa w zakresie robót inżynierskich, wiec maja kilku specjalistów z branży na pewno i to na plus.

mleszek1

Trzeba często dzwonić odbierają telefony i przysyłają kartoteki płacowe ( usunięte przez administratora )

witek

pracowałem w latach osiemdziesiątych w budostalu 6 o9becnie w ZUS staram się o kapitał początkowy.i tu zaczyna się problem brak dokumentacji zarobkowej -gdzie szukać .w Wodzisławiu Śląskim Kancelaria podatkowa nie odbiera pism.Czy wogóle ona istnieje.Brama ndo nie3j zamknięta ,brak dzwonka i wywieszki,telefonów nie odbierają, masakra .ZUS radzi sprawę kierować do prokuratora.

asard
@witek 18.11.2013 20:54

ja też szukam archiwum budostal 6 proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BUDOSTAL-6 - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDOSTAL-6