PTHU MANUELA

Strzegom

Opinie o PTHU MANUELA

pehig

Na produkcji też nie jest źle, bo dają Ci umowę o pracę

oszukany

popieram, "pan dyrektor" to oszust i przekret !!! UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ to jest dobra rada, pozdrawiam W. Dziurskiego

Ładne laurki[usunięte przez moderatora] sobie pisze. A prawda jest taka, iż nie znam nikogo kto pracował w tej "firmie" i nie został oszukany. Moja opinie nie opiera się na wiadomościach typu "jedna pani drugiej pani", pracowałem i znam "firmę" od podszewki. Ocena -niedostateczny- jest dla tej"firmy" wielkim wyróżnieniem.

Zostaw opinię o PTHU MANUELA - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTHU MANUELA