Mirpol Mirosław Błażejewski Zakład Ślusarsko-Mechaniczny

Wąbrzeźno

Opinie o Mirpol Mirosław Błażejewski Zakład Ślusarsko-Mechaniczny

Juan

Plusem jest młoda ekipa która chce budować coś fajnego. Minusem jest zarząd który za priorytet bierze zarządzać bez kosztowo. chytrość nie popłaca.. :)

gość

Jeśli mam być szczery to radziłbym iść do pracy do Ekosystemu niż w to katarzyńskie szambo gdzie więcej ludzi jest do rządzenia niż pracuje na produkcji, zarobki takie sobie po roku pracy wychodziłem niewiele powyżej 1500zł, na dodatek brak przyrządów pomiarowych do wykonywania swoich obowiązków, a poza tym za jakieś krzywe spojrzenia i pierdnięcie zabierają premie, a jeszcze jest tam pełno osób bardzo zyczliwych które zawsze i wszędzie lubią uprzejmnie donosić. Ja na szczęście mam ten koszmar już dawno za sobą zmieniłem firmę i na wejściu mam 1900zł i przynajmiej weekendy mam wolne. Chcesz lugać za grosze to leć do katarzynek chcesz zarabiać pieniądze dopuść sobie. !!!

Zostaw opinię o Mirpol Mirosław Błażejewski Zakład Ślusarsko-Mechaniczny - Wąbrzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirpol Mirosław Błażejewski Zakład Ślusarsko-Mechaniczny