Hotel Relax

Opinie o Hotel Relax

Justyna

Podpowiedzcie czy hotel potrzebuje pracowników? Jakieś informacje podpowiecie?

michał
@Justyna 25.08.2018 21:25

Z tego co wiem szukają pomocy kuchennej i drugiego kucharza

Iza
@michał 14.11.2018 07:26

Fajnie, że podzieliłeś się takimi informacjami na forum! Powiedz proszę jeszcze, w jaki sposób najlepiej aplikować - wysyłając swoje CV na maila, czy pytając bezpośrednio w Hotelu Relax? Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracujesz w tym miejscu - jak Ci się podoba praca w Hotelu Relax?

anonymous

Oczekiwanie za pizza 1 godzina parodia tam pracują kucharze czy uczniowie

sss
@anonymous 12.02.2018 17:41

Drogi Panie, jeżeli się Panu śpieszy proponuje podjechać do Mc Drive-w Relaksie pizza jest robiona a nie odgrzewana!

Agnieszka i Kszysztof 14.08.2009

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi przyjęcia weselnego.Bardzo miły personel wszystko dopięte na ostatni guzik,niczego nie brakowało.Wielki ukłon dla kucharza.Jedzenie po prostu super!!!!!!Wszyscy goście wyrazili taką opinię.Pokoje b.ładne,czyste.Oceniając ogólnie cieszymy się ,że właśnie w tym lokalu zorganizowaliśmy przyjęcie. Po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Hotel Relax - Murowana Goślina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Relax