Vegas Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Vegas Sp. z o.o.

CV/LM... E-maile... Oczekiwanie, aż szef wróci z urlopu.. Rozmowa telefoniczna... jedna i druga.. Przyjazd (200km)... Brak jakiegokolwiek szyldu, napisu o takiej firmie. W moim przypadku maglowały mnie 2 osoby na raz, jedna od baz danych, druga z wiedzą ogólną.. Na koniec doszli do wniosku, że potrzebują osoby, która z miejsca przejmie obowiązdki bez zadnego wprowadzenia... masakra o takich rzeczach powinni napisać w ofercie pracy..

Zostaw opinię o Vegas Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vegas Sp. z o.o.