Hotel Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Hotel Mazowiecki

alina

To powiedzcie mi, czy pokojówka zarobi tutaj chociaż 2 tysiące?

Lopeza

Kochana nie idź tam jeśli nie chcesz nabawić się czegoś np świeżba.A po za tym dyrektorka jest straszna a pracownic nie dzadzą Ci żyć. Bo zobaczą młodą, ty bd [usunięte przez moderatora] a one pić kawkę.

jarecki

Czegoś takiego nie widziałem. Wybraliśmy się z żoną na obiad. Zestaw obiadowy Zupa krem grzybowy i ryba w warzywach z kluseczkami. Zupa jako tako - ujdzie. Natomiast II danie śmietnik. Ryba w warzywach to ryba po grecku podgrzana w mikrofali (karnawał, zostało z imprezy) i kluski lane. Nie dało się tego zjeść ani na to patrzeć. WSTYD. NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Hotel Mazowiecki - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Mazowiecki