K.F.D

Opinie o K.F.D

Janusz

Kiedyś spieszysz się żeby zdążyć kupić i lecieć na pociąg oczywiście zaraz wracam. Czekałem 15 min i nikt nie przyszedł.

Emilia

Dawno nie spotkałam się z tak niemiłą obsługą. Mężczyzna, który tam pracuje jest niekulturalny i arogancki. Chyba pozostanę przy zamówieniach internetowych z dostawą do domu, ponieważ tak porządna firma psuje sobie tylko opinię takim pracownikiem.

Zostaw opinię o K.F.D - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.F.D