B&B Hotels Polska Sp. z o.o.

Opinie o B&B Hotels Polska Sp. z o.o.

Alicja z Gdyni

Super obsługa, super warunki. Byłam 6 dni i jestem baaardzo zadowolona.Polecam gorąco, jak Toruń to tylko nocleg w B&B.

Zostaw opinię o B&B Hotels Polska Sp. z o.o. - Polska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&B Hotels Polska Sp. z o.o.