5 Element

Gliwice

Opinie o 5 Element

Czarna

Praca przyjemna, bez stresu, bardzo miło ją wspominam. Siedzisz 12 godzin przy komputerze sprzedajesz tusze, robisz pieczatki a w między czasie odpoczywasz przy internecie ;) Szefostwo spoko dwuch śmiesznych gości z którymi można sie pośmiać ale jak coś jest nie tak to potrafią pogadać i wszystko wyjaśnić. Jedyny minus tej pracy to to że punkty 5 elementu są tylko w centrach handlowych na środku alejki stoi otwarta budka i wszyscy przechodzacy tam zaglądają nawet śniadania nie można zjeść w spokoju bo ludzie patrza z czym masz kanapkę :/ Pozdrawiam

Zostaw opinię o 5 Element - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 5 Element