Rybaccy meble

Opole

Opinie o Rybaccy meble

czas realizacji tak jak mówili, ale panowie mieli przyjechac w piatek o 13-tej, byli o 16.30 bez wczesniejszej informacji, że się spóźnią. nie zdązyli złożyc wszystkiego bo nie mają płacone za nadgodziny więc z paczkami siedzieliśmy przez weekend. Paczki w opłakanym stanie, zamoczone, podeptane w rezultacie cała szafa do reklamacji, plus blat od bufetu i pólka. na reklamację czekam już ponad miesiąc. za opóźnienie w składaniu dostalismy "gratisa: do wyboru w cenie do 100 zł:-)) żenada i nie polecam tego sklepu

Zostaw opinię o Rybaccy meble - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rybaccy meble