BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI

Różyny

Opinie o BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI

Iza

@Kamil jeśli chodzi o zarobki to zazwyczaj zależy od Twojego doświadczenia. Dlatego warto spróbować i dowiedzieć się samemu na jakie zarobki możesz liczyć. Czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy w firmie BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI?

Kamil

Słyszałem, że w Bakpicie szukają operatorów. Jakich zarobków mogę się spodziewać ? Proszę o konkretne odpowiedzi . Warto aplikować, czy jednak nędza za najniższą ? Proszę również o subiektywną opinię . Jaka jest atmosfera w firmie, czy na dzień dzisiejszy wypłaty są na czas. Czy szefostwo , jest przychylne na podwyżki, premie za osiągniętą wyższą normę , benefity, dodatki ?? Pozdrawiam

Iza

@ToFar widzę, że byłeś zadowolony z pracy w tej firmie. Powiedz, czy były jakieś możliwości awansowania na wyższe stanowiska w BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI? Dla osób, które stawiają na rozwój w firmie i zastanawiają się nad aplikowaniem są to istotne informacje.

ToFar

Polecam pracodawcę. Pracowałem tam pół roku, atmosfera spoko, kasa punktualnie. Jeśli jesteś ambitny, uczciwy i masz trochę oleju w głowie to będziesz zadowolony z pracy w tym miejscu. Gdyby nie dojazdy dalej bym tam pracował. A przeprowadzić się bliżej nie mogłem. Jeszcze raz polecam.

kiwi

tak, to się dzisiaj w cnc i obróbce skrawaniem bardzo ceni

A.O.S

Pracuję w firmie od kilku miesięcy. Pewnie wszędzie znajdzie się coś, co można by poprawić, bo nigdzie nie jest idealnie. Ale uważam, że atmosfera jest dobra, wypłata regularnie wpływa na konto a to dla mnie najważniejsze, bo poprzedniej firmie było z tym różnie...

alibaba2

Pracowałem w tej firmie w ubiegłym roku i gdyby nie to, że sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyjazdu za granicę, pracowałbym tam pewnie dalej. Atmosfera była ok, kasa też dobra, a przede wszystkim ludzie z pozytywnym nastawieniem :)

alibaba

Masz jakieś pomysły? Pracowałeś tam?

Szczepan9985

I tak najlepsze są 2 kible obok siebie, niczym nie oddzielone w toalecie na piętrze, nawet w Rosji tego nie znajdziesz:)

alibaba

... I to regularne palenie śmieci w ognisku. Bo przecież trzeba oszczędzać. Żenada.

Szczepan9985

I wycięli linka do ogłoszeń o pracę w Bakpicie.

Szczepan9985

Jak w Bakpicie jest tak dobrze, to chyba wyślę aplikację ( usunięte przez administratora )/> A teraz na poważnie: Zmiany niezłe, nowy były kierownik nie popracował za długo, inżynier Piotr też nie, chociaż i tak długo wytrzymał. Dziwi mnie trochę, że Kuby nie ma już w kontaktach. No i pytanie czy w Bakpicie jest już sprzątaczka czy dalej dyżur na miotle? Trzymajcie się, do następnego razu:)

alibaba

Fakt. Atmosfera nadal jest suuupeeer. Najlepiej świadczy o tym kolejna wymiana kierownika produkcji na ...siódmego z kolei. Szkoda tylko Tomka. Może z pół roku pociągnie na tej intratnej posadzie. Może rok, zanim Pani Dyrektor go pogoni. Inzynier Piotr widzę też wymiękł. Szkolenie spłacone i heyah :) Powodzenia życzę armii straceńcow.

rozbójnik

Rzeczywiście, praca w Bakpicie to jakaś porażka. Pracowałem tam dość długo, ale to co wyprawia dyrektorka to jakaś paranoja. Powinni wysłać ją w kosmos, to przez nią te problemy. Tak jak mówi łan, przydałaby się porządna rewolucja, bo nerwówka jest straszna przez tą kobietę. Kasa może być, ale za pracę w takiej atmosferze- nie warto. Teraz pracuję w fajnej firmie, dającej mi się rozwijać- w Bakpicie zero możliwości progresu.

alibaba

Na potwierdzenie kolejne rotacje. Widzę w kontaktach kolejnego kierownika produkcji, chyba szóstego jak dobrze liczę. Szczerze mi gościa żal ;) Widzę że kontrola jakości długo nie pociągnęła - choć dwa lata w B. to już sukces. Widzę że magazyn całkiem zmienił obsadę. Znowu. Planista też odpadł. Ciekawe dlaczego ? Może ktoś podpowie. Pewnie dobrze im tak było że ze szczęścia się wynieśli albo ich wynieśli :)

Szczepan9985

@alojzy Nie nazwazwałbym tego naskakiwaniem, tylko ostrzeganiem innych. Z zewnątrz wszystko wygląda ok, gdy znajdziesz się w środku w pełni zrozumiesz o czym pisał kolega alibaba. Pięknie ujął całokształt. @ Mojr partyzantką nazywamy niezaplanowane, niezorganizowane działanie, pełne niepotrzebnego stresu. Piszesz, że słyszałeś, że idą podwyżki i praca fajna, ok, ciekawe od kogo słyszałeś;)

Szczepan9985

Darek, a swoja koszulkę z napisaem "I love Bakpit" masz jeszcze?

Szczepan9985

Pracowałem tam, nie jest ciekawie. Siedzibę mają jedną w Różynach. Warunki prace słabe, brak jakiegokolwiek systemu ERP, jak na produkcję, to partyzantka, cały czas zastanawiałem się jak to działa. Pracowałem w kilku firmach i Bakpit oceniam najgorzej. Nigdy więcej takiej firmy, nawet z CV wyrzuciłem moją przygodę z Bakpitem. Może coś się zmieniło od tamtego czasu, ale szczerze w to wątpię.

Zostaw opinię o BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI - Różyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI