CEZOS Z. JANKOWSKA C.SKOTAK SP. J.

Toruń

Opinie o CEZOS Z. JANKOWSKA C.SKOTAK SP. J.

anton

Zgadzam się z Johny b. w 100%. Firma zarządzana rodzinnie, liczydła i długopisy w użyciu. Kadra inżynierska przeświadczona o swojej nieomylności, ( usunięte przez administratora ) socjal mierny (praktycznie żaden).

johny b.

To chyba jakaś pomyłka. Kartony walające się po korytarzach, bałagan, dziwni ludzie. Staroświecki system zarządzania. ( usunięte przez administratora ).. tandetna firma, w tandetnym budynku.

Zostaw opinię o CEZOS Z. JANKOWSKA C.SKOTAK SP. J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEZOS Z. JANKOWSKA C.SKOTAK SP. J.