ADF AUTO SP.Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER FIAT

Toruń

Opinie o ADF AUTO SP.Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER FIAT

jarot

Takiej obsługi nie znajdziesz nigdzie. Słowo "DNO" jest najbardziej trafne dla tej firmy. Naprawę lakierniczą wykonano na nieumytym aucie. Pewnie lakier po tygodniu odpadnie. Szyba po wymianie była tak brudna, że nie było widać przez nią świata. Obsługa klienta poza wszelką krytyką ale to mam w nosie. Natomiast poziom napraw w tym pseudo serwisie to skandal. Kto daje swoje logo takim partaczom (to też świadczy o poziomie kontroli jakości usług świadczonych na rzecz znanych marek). Nie polecam najgorszemu wrogowi...

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy ADF AUTO SP.Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER FIAT! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o ADF AUTO SP.Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER FIAT - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADF AUTO SP.Z O.O. AUTORYZOWANY DEALER FIAT