Top Style stoffering

Ijmuiden

Opinie o Top Style stoffering

boxer

witajcie, dawno nikt tutaj nie znaladał, a potrzebuje informacji by dowiedziec sie jak tam aplikowaliscie, rozumiem, że pewnie przez jakas agencje w polsce chciałbym byscie podali mi jakies namairy na dobra agencje ktora wysyla ludzi do tej firmy, znajomy byl tam kilka miesiecy i mowiz,ze warto,nie mam z nim kontaktu, chce tam ja rowniez wyjechechac

Barbados

Niestety nie mogę zgodzić się z kolegą . Przez jakiś czas pracowałem w tej firmie i tylko ze względów zdrowotnych musiałem wrócić do kraju. Firma bardzo solidna, uczciwa a do tego bardzo sympatyczni ludzie. Na prawdę polecam a koledze obok radzę wrócić do podstawówki na lekcje ortografii. Nie mówiąc już kto tu jest patologią ... mÓwić się piszę !!!!

jordi

Pracodawca \\\"Polak slabo muwiacy po holendersku\\\"wykonujący usługi pod Holendra to sciemniacz podaje zły numer ewidencyjny i za najnizsze zarobki oferuje [usunięte przez moderatora] pracy . Jedna osoba musi [usunięte przez moderatora] za dwie. Polskie realia \\\"patologia\\\" w otoczeniu holenderskiej normalnosci. Jednym słowem Nic ciekawego dla normalnych ...... wyplacalnosc ok. Ale z tym numerem ewidencji podatkowej to juz przegięcie .Wystawialem mu fakturę unijną i mialem powazne problemy w urzędzie skarbowym,bo podal fałszywe dane, a po wszystkim brak odzewu i kontaktu z jego strony .Nie Polecam !!!

Zostaw opinię o Top Style stoffering - Ijmuiden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Style stoffering