Figel

Gdańsk

Opinie o Figel

użytkownik zarejestrowany

wiesz co @anonim rekrutacja była po Twoim wpisie, ale to i tak dawno temu bo w sierpniu i wew wrześniu 2014 roku

masz racje firma figel to porabane szefostwo [usunięte przez moderatora] ksiegowej p [usunięte przez moderatora] szef serwisu porabany straszne warunki zimno i latajace myszy po hali firma do [usunięte przez moderatora]

Kandydat

Figel to naciągacz, odpowiedziałem na jego ogłoszenie o pracę, przeszedłem proces rekrutacyjny, a następnie przyszedłem do pracy na próbę i za prawie cały dzień pracy nie dostałem ani grosza. Dowiedziałem się, że nie byłem pierwszą osobą wykorzystaną w taki sposób, a z tego co się orientuje w prawie, takie postępowanie jest niedopuszczalne. Stanowczo nie polecam aplikowania do tej pseudo firemki.

ktoś

Pracownicy fajni ale szefostwo kiepskie. Brak szacunku dla ludzi, głodowe pensje, ( usunięte przez administratora ) Nie polecam.

Zostaw opinię o Figel - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Figel