Venmar

Ratajów

Opinie o Venmar

wons

Jeśli masz doświadczenie @semir, to zawsze możesz spróbować pracy jako monter instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych bo słyszałem, że w tej firmie jest możliwość zatrudnienia na tym stanowisku, oferują do tego umowę o pracę na czas określony.

Kontakt z firmą Venmar z Krakowa rozpoczął sie na początku 2010 r. przy realizacji instalacji wentylacyjnej w moim domu, Począwszy od przedstawienia oferty ,aż do uruchomienia instalacji firma wykazała się w pełni profesjonalnym podejściem do klienta i jest nader elastyczna w stosunku do zmian wprowadzonych przeze mnie podczas montażu , instalacja od jesieni działa bez zarzutu a wybrana przeze mnie centrala Nikol 450 (z pośród wielu innych) spisuję znakomicie ,serdecznie polecam Leszek z Będkowic

Zostaw opinię o Venmar - Ratajów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venmar