pphubowi

Janikowo

Opinie o pphubowi

Firma bowi to [usunięte przez moderatora]. Nie dosyć, ze proponują najniższą krajową to premia po cichaczu pod stołem. Kiedy sie wreszcie ZUS za to wezmie. Jak długo jeszcze będą wykorzystywać ten niby kryzys i płacić te frytki i obcinać 15% z premi. Nie dosyć, ze siano na dwie raty to jeszcze nigdy w terminie. Tak jak wszyscy piszą, ze kierownictwo jest bez wykształcenia to na dodatek nie mają zielonego pojęcia o planowaniu produkcji. Najlepsza jest szefowa w oszukiwaniu i okrajaniu kopertowych premi.

Zostaw opinię o pphubowi - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphubowi