CZAJANA Firma WielobranĹźowa Z. i A. Czaja

Toruń

Opinie o CZAJANA Firma WielobranĹźowa Z. i A. Czaja

limes

jeśli jesteś zdesperowany to aplikuj. Niemniej z tego co słyszałem to firma raczej nie szuka obecnie ludzi

były pracownik

ktos - 2011-12-22 21:39:54 Nie polecam nikomu firma ma zepsuta opinie na rynku i nigdy nie płaca pieniedzy na czas!!!!podpisuje się pod miom poprzednikiem rekami i nogami. Firma ma bardzo zepsutą opinie a na pieniadze czekam już pół roku i nic. Nie polecam nikomu

ktos

qweasd

nie polecam nikomu szkoda zachodu i nerwow

Zostaw opinię o CZAJANA Firma WielobranĹźowa Z. i A. Czaja - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZAJANA Firma WielobranĹźowa Z. i A. Czaja