Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Lasota

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Lasota

hrenia8

to się zmienia na lepsze, a ta firma akurat trzyma poziom w budowlance, na stronie mają realizacje - to zamyka usta hejterom

masakra

Omijajcie robią bardzo szybko co nie znaczy dokładnie. ma tylko ładnie wyglądać. zaraz się niszczy. Najtańsze farby lakiery dzrzwi okna. wszystko tylko żeby wyglądało nie funkcjonowało. Straszny kierownik cwaniak. ja odradzam

Sceptyk-optyk

Firma bardzo szybka,co nie znaczy dobra. A dokładność przy szybkości to już prawie abstrakcja. Jedyny "plus" szybko sprzątają plac budowy szczególnie z cennych rzeczy. Ogólna opinia: im dalej w las, tym ciemniej. Nie polecam.

Zostaw opinię o Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Lasota - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Jacek Lasota