Mario Werner

Śrem

Opinie o Mario Werner

Znajdzie się może jakaś miła osoba, która opisałaby proces rekrutacji do Mario Werner? Tak mniej-więcej na jakie stanowisko aplikowała i co sądzi o pracy. Sam rozważam aplikację, ale to moja pierwsza praca i nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Pensja wpływa na czas, czy są opóźnienia typu 2-3 dni? Są związki zawodowe w firmie? Przyjmują bez doświadczenia? Ile proponują na starcie (i na jakim stanowisku).

(usunięte przez administratora)średnio da się tam wytrzymać parę tygodni i albo sam stamtąd uciekasz albo dostajesz wypowiedzenie (oczywiście odchodzisz bez wypłaty... bo szef w ten sposób zarabia... ) atmosfera w pracy do niczego - czegoś takiego wcześniej jeszcze nie widziałem... dosłownie brak słów żeby to wszystko opisać... naprawdę nie polecam...

masakra firma bez zasad i dobrego wychowania nie polecam brak słów

właściciel bardzo marnie płaci atmosfera do kitu .

firma krzak!! (usunięte przez administratora) coś ochydnegooo!

Zostaw opinię o Mario Werner - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mario Werner