INTERMON

Radom

Opinie o INTERMON

studentka admnistracji

Szanowny Panie( usunięte przez administratora ).Nie ( usunięte przez administratora ) a jak już podpiszecie to po kilku miesiącach jak wam się zachce.Jestem studentka administracji i uczono mnie że pracodawca powinien podpisać z pracownikiem umowę tzw przedwstępną w dniu kiedy pracownik przychodzi do pracy po okresie próbnym jesli nadal pracuje bez umowy to jego praca jest nie ważna

Witam Pracuje już kilka miesiecy w tej firmie , jest okey ale widze ze jacys juz sie pojawiaja co chca opinie popsuc he . Pozdrawiam i firmie daje 5 +

Zostaw opinię o INTERMON - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERMON