Ośrodek Kształcenia i Promocji "EDUKATOR"

Golub-Dobrzyń

Opinie o Ośrodek Kształcenia i Promocji "EDUKATOR"

sora

No dobrze, a pomijając jakośc zajęć, to jak tu jest z grafikiem, bywa elastyczny?

pikas

Nie polecam w szczególności wykładowcom i trenerom. Za zajęcia przeprowadzone w maju 2015r. do tej pory nie otrzymałem zapłaty. Nie jest to pierwszy przypadek. Więcej już nie dam się nabrać. Sprawa zostanie przekazana firmie windykacyjnej.

Ewka
@pikas 01.02.2016 13:04

Byłam na kasach fiskalnych jak pan prowadził-bo to chyba ten pan z utykającą nogą-pikas ;), do bani gadał pan o kobietach nie nas uczył. nie dziwne że panu nie zapłacili. reszta szkolenia była super,szczególnie z wizażu.

psycholog

Nie polecam jeśli chodzi o prowadzenie zajęć. Jestem trenerem zajęć psychologicznych, za zajęcia prowadzone w czerwcu wynagrodzenie do tej pory mi nie wpłynęlo, choć termin ustalany był na wrzesień, Zero kontaktu z właścicielem, nie odbiera telefonów olewa sprawę

KAsia

Była pierwszy raz na szkoleniu i kurde spodobało mi sie ale krótko

DDDDNNNOOOOO

Zostaw opinię o Ośrodek Kształcenia i Promocji "EDUKATOR" - Golub-Dobrzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Kształcenia i Promocji "EDUKATOR"