Transeuropa

Opinie o Transeuropa

nabrany

podzielam opinie kolegow z poprzednich wypowiedzi oszust maniak na paliwo widocznie sam sie dorobil na takich machlojkach,niedaj boze ze sie zwalniasz juz masz pszelew w plecy i tak mu jest dobze ale zapomnial ze sa prywatne firmy ktore potrafia odzyskac pieniadze g8vd4y

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Transeuropa - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transeuropa