Zeppelin

Opinie o Zeppelin

Małgorzata

Czy jest ktoś aktualnie pracujący w Zeppelin w Warszawie? Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji odnośnie funkcjonowania oddziału tej firmy w stolicy. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Warto aplikować albo wysyłać CV?

Wojtek

Szkoda, że przegapiłem okazję bo z tego co widzę, w styczniu była oferta pracy jako Technik Serwisu Wyjazdowego, a to dość opłacalne stanowisko. Nie tracę jednak nadziei, może niedługo pojawią się inne oferty.

Zostaw opinię o Zeppelin - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeppelin