Bracia Kowalscy Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Bracia Kowalscy Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Kowalscy Sp. z o.o.

odbiorca pieczywa

Nie kupujcie od nich bułki tartej - bez problemu przyjmują zwroty pieczywa nadjedzonego przez szczury obecne w niektórych zaopatrywanych przez siebie sklepach, które jest później mielone na bułkę tartą. W dodatku ich piekarze albo się obijają albo co i raz - zwłaszcza przy rozmaitych świętach - chleją na potęgę, bo za każdym razem bułki i drożdżówki są albo na pół surowe albo spieczone, nieforemne lub niewymiarowe. Wypieki są dostarczane w rozlatujących się skrzynkach, które chyba nigdy nie były myte. Co więcej - gdy tylko spadnie deszcz albo śnieg (tu uwaga pod adresem dostawców) część pieczywa po dotarciu do sklepu jest zachlapana błotem i piachem co wskazuje na dość nieostrożne obchodzenie się z nimi po drodze.

Zostaw opinię o Bracia Kowalscy Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Kowalscy Sp. z o.o.