victory

Pabianice

Opinie o victory

popieram swojego przedmowce,z malym wyjatkiem co do Kasi to ngdy nic nie mialam,no moze tylko jej slownictwo mnie razilo,poza tym ok,zas co do jej siostry to zapewne ludzie znajda i na nia sposob i sie jej pozbeda szybciej niz siostry,kariery to ona zapewne tujtaj nie zrobi,takze trzymam kciuki za ludzi na jej lini i ciesze sie ze osobiscie nie mam z nia nic wspolnego a moja brygadzistka jest w porzadku podobnie jak jej kolezanka ( mam namysli Jole i Ele )pozdrawiam wszystkich serdecznie

Zostaw opinię o victory - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie victory