Ath inkaso

Toruń

Opinie o Ath inkaso

....

ze mną zrobił to samo. Najpierw Pan TN naobiecywał potem prosił, żebym nie rejestrowała się przez miesiąc w pup że to miesiąc próby a potem się zobaczy Po miesiącu podsumował naszą rzekomą współprace i tyle nawet grosza nie dostałam a minął już jakiś czas Już przestałam dzwonić prosić stracony czas i pieniądze. Ludzie uważajcie na tego kolesia!!!

oszukana

nie zapłacił ni grosza a czekam już 2 m-ce. teraz twierdzi że nie pracowałam u niego szkoda że uległam jego namową i ie zgłosiłam sie do urzedu pracy

Zostaw opinię o Ath inkaso - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ath inkaso