Kardex Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kardex Polska Sp. z o.o.

hojar

może i rzeczywiście @hojar , ale nie ma co innych straszyć , że to jest nemożliwe do zrobienia bo tak nie jest

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Kardex Polska Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Kardex Polska Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kardex Polska Sp. z o.o.