PPHU MOSTODROG SP. Z O.O.

Inowrocław

Opinie o PPHU MOSTODROG SP. Z O.O.

Arkadiusz W.

[usunięte przez moderatora]Osobiście uważam że ta firma choć nie wielka jest firmą profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. Pracownicy są tak dobierani by wykonywane usługi były na jak najwyższym poziomie. Osobiście jestem zadowolony z usług jakie wykonała ta firma dla mnie. I o ile mi wiadomo ( usunięte przez administratora )

dariakw

( usunięte przez administratora ) nie mają pojęcia o pracy nawet tej której zleceń się podejmują, normalni ludzie szukają pracy idą do takiej firmy a tam się okazuje że najdłużej pracują ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PPHU MOSTODROG SP. Z O.O. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU MOSTODROG SP. Z O.O.