Opinie o Industry Personnel Services Sp. z o.o w Katowice

Industry Personnel Services Sp. z o.o
counter
2 4 4 5 1
Jonasz Nowy wpis

Czy nie zaszła jakaś pomyłka z adresem? Wszystkie dane dotyczą firmy we Wrocławiu a nie w Katowicach.

Pracowałeś już w firmie Industry Personnel Services Sp. z o.o? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Jano 24 Nowy wpis
@admin

Wasze programy są konstruowane w sposób matrycowy i ogólny ,zbyt mało indywidualności .Poświęcacie np czas na naukę szukania pracy przy komputerze x godz osoby które są biegłe w tej sztuce. Poza tym typowanie osób które mają aktualne sprawy w sądach o rentę ,lub emeryturę nie chcą podejmować bądź nie mogą , a więc to strata czasu i publicznych pieniędzy . z poważaniem . Jano

Paulina Nowy wpis
@admin

Jestem bardzo niezadowolona. Często się mówi: ,, Nie ważne jak się witasz tylko jak żegnasz" ! To prawda. Państwa kadrowa jest nie kompetentna, jak można tak postępować ! Moje oburzenie wynika z faktu, iż bylam u Państwa na macierzyńskim ale w kwietniu zakończyłam z Państwem współpracę jednak urlopu wychowawczego jeszcze nie zakończyłam co oznacza, że w Państwa obowiązku jest NIEZWŁOCZNIE przekazać dokumenty do ZUSu w celu ciągłości pieniędzy. Minął miesiąc a ja bez pieniędzy i z informacją, że dokumenty nie zostały przekazane! Upominalam się dwa razy. Jestem bardzo rozczarowana gdyż to ja zostałam bez środków do życia. Jako kobieta która za jakiś czas będzie wracała na rynek pracy z pewnością nie będę polecać tylko wręcz odradzać oraz będę omijać Państwa agencje szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Industry Personnel Services Sp. z o.o - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Industry Personnel Services Sp. z o.o