ZPP Pasmanta S.A.

Toruń

Opinie o ZPP Pasmanta S.A.

indyk
użytkownik zarejestrowany

dobry handlowiec na pewno ma szanse uzyskać tu najwyższe wyniki :)

ktoś

meteor - 2012-01-03 18:37:31 wiesz Twoje zdanie jest bardzo jednostronne. Łatwo ci jest pisać gdy nikt nie weryfikuje twojej pracy w tej firmie i postępów , które uzyskiwałeś. Wylać pomyje jest łatwo. Ocenić obiektywnie trudno. Handlowiec powinien zarabiać na siebie, a jak tego nie robi i po roku firma do niego dokłada, bo nie pracuje uczciwie - robi coś na boku- to każda firma dowiedziawszy się o tym takiego PH się pozbędzie. Przez wasze opinie przebija niezdarność. cóż profesjonalny rynek wymaga profesjonalistów a nie amatorów pozdrawiamWitam Macie rację profesjonalny rynek wymaga profesjonalistów a nie amatorów więc powinno się zacząć od góry, Pozdrawiam

meteor

Zostaw opinię o ZPP Pasmanta S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPP Pasmanta S.A.