BAMIR-PACK S.C. SEBASTIAN BAJER, KRZYSZTOF MIROWSKI

Toruń

Opinie o BAMIR-PACK S.C. SEBASTIAN BAJER, KRZYSZTOF MIROWSKI

Piotrek

Witam zgadzam się z postem wcześniejszym. Nie polecam tej firmy kłopoty z wypłatami.Pracowałem w tej firmie trochę czasu i była to najgorsza moja praca, cały czas pośpiech, brak przerwy na jedzenie chyba że w aucie oraz pogoń za pieniędzmi.Masakra

Łodziak

Firma bardzo przeciętna, problemy z towarem, auta w stanie katastrofalnym powinny w ogóle zabrać dowody. Brak szacunku dla czasu pracownika, pracujemy ile da się najlepiej 24 h. Odradzam pracę chyba że ktoś ma nerwy ze stali, lubi robić wszystko w pośpiechu.

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o BAMIR-PACK S.C. SEBASTIAN BAJER, KRZYSZTOF MIROWSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAMIR-PACK S.C. SEBASTIAN BAJER, KRZYSZTOF MIROWSKI