R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Toruń

Opinie o R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Tonik

Czy podpowiecie mi coś o pracy? Czy warto aplikować? Słyszałem sporo dobrego ale wiedza od pracowników jest bezcenna!!!

Marta

Czy coś nowego w firmie R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA? Czy zmieniła się na lepsze? Podajcie jakieś informacje na ten temat, będą one ważne dla tych, co chcą aplikować na jakieś stanowisko w firmie.

maki

Wiesz co wczesniej poszukiwali spedytorów i keirowcow miedzynarodowych na umowe o pracę, niewiem jednak czy obecnie poszukiwani sa pracownicy, bo nie widzialem zadnego nowego ogloszenia juz od dawna.

bolek

Witam zostałem zaproszony na rozmowę na spedytora do przyuczenia.Mam 28 lat i nie mam doświadczenia. Czy możecie coś więcej napisać jakie zarobki, umowa, godziny pracy, atmosfera?

patriot

W tej firmie panuje wyzysk, kłamstwa. Nie polecam.

waldek

Podpisz się z nazwiska lub określ się jakim autem jeździliśmy.Powiem, Ci wygodę.byłeś zatrudniony.

waldek

Możesz coś więcej napisać i podać fakty.To, że mało jazdy to chyba dobrze.Przecież to nie Matek.

kierowca

Firma Rudnik to Wielka siciema. 2 tygodnie 4 tysiące kilometrów każdy ma Cię gdzieś. Więcej spania niż jazdy. Odradzam kazdemu

Busiarz 123

jeżdżę u nich od roku nie narzekam - kasa na czas jak kros chce sie przyczepić to zawsze znajdzie coś

młody

Witam czy może ktoś coś konkretnego powiedzieć na temat firmy SA jakieś poprawy ??? Zależy mi na odpowiedzi??? Waszej z góry dzięki.

Pola

Bardzo fajny zespół ludzie którzy wzajemnie moga na siebie liczyć. Bardzo fajna atmosfera pracy.

Pola
@dxse 23.02.2015 10:16
A bierzesz do buzi z polykiem?

hmm podpisz sie imieniem i nazwiskiem jak masz jaja i odwagę bo jak widać Ci ich brakuje . No cóz zawsze wiedziałam ze jakiś zniewieściały jesteś tylko nie wiedziałam ze tak bardzo :)

filip
@dxse 23.02.2015 10:16
A bierzesz do buzi z polykiem?

a dalbys jej do buzi? bo ja nieeeee tu nawet czarny worek by nie pomogl

Busiarz

Witam! Firmie z Piaseczna przewodzi młodzieniec po którym widać przerost formy nad treścią. Lansuje się na wielkiego "prezesa", który pozjadał wszystkie rozumy. Praca, która oferują to żenada. Jazda za granicami jest "po sznurku" czyli informują na bieżąco którędy masz jechać, gdzie się zatrzymać i gdzie tankować. Jeśli ktoś zapragnął zostać szczeniaczkiem to to jest dobra firma. Nie polecam! Żenada! a praca jak kierowcy tira, szkoda jechać na rozmowę tracić czas i pieniądze.

Komenada

Spedycja Rudnik to naciągacze i oszuści płatności po terminie grubo ponad miesiąc i codziennie słyszę tylko jutro już powinno wyjść a kwota do zapłaty masakra 1300 zł!!

xx

[usunięte przez administratora] Odradzam pracę w tej firmie.

KOS

Firma[usunięte przez administratora] to firma nierzetelna prowadzona przez człowieka bez zahamowań i wrażliwości społecznej. Właściciel firmy to człowiek który bardzo niewiele wie o transporcie jak i prowadzeniu biznesu. Firma budowana na oszustwach i krętactwach. Gdyby nie sumienność pracowników już dawno upadłaby. Wiecznie problemy z płatnościami i nieszanowanie przewoźników i klientów. Szczerze nie- polecam!

Shadow - 2011-01-18 01:29:27 Absolutnie nie polecam.Szef to gość zapatrzony w siebie z jakimis wyraźnymi kompleksami.Zarobki śmieszne a wymagania duże.Próba jakiejkolwiek dyskusji nie ma sensu i tak nikt Cie nie wysłucha.To zawsze Ty bedziesz winien,zatem szkoda nerwów szczerze odpuście sobie a jeżeli nie posłuchacie napewno przekonacie sie o tym na własnej skórze jaki to syf. Absolutnie się zgadzam. Mam nadziej że firma wkrótce zniknie z rynku!!!

Shadow

Zostaw opinię o R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R. RUDNIK SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA