Delphi Poland SA

Tychy

Opinie o Delphi Poland SA

andrzej

maciek, to pytanie o jakie stanowisko pytasz. Jak widziałem ogłoszenie na project managera to wymienili benefity jak prywatna opieka medyczna i karty multisport.

Robol z andrychowa

Witam,jesli ktos ma problemy z dojazdami do fabryki fiat to prosze o kontakt,posiadam 3 wolne miejsca w aucie,pisac pod gg:4156796,napewno sie dogadamy co i jak,i napewno bedzie wygodniej niz autobusem..pozdrawiam

produkcyjny - 2009-06-21 21:37:41 kiedys znalazlem pasek spec. z dzialu logistyki - na reke dostawal 3200 pln Kiedyś to znaczy kiedy ? Zastanawiam się czy tam aplikować ale nie za 3200 zł.

Anonim

Jesli chodzi o Delphi Tchy to na tym zakładzie jest jeden wielki burdel!!! Oszukują ludzi(usunięte przez administratora) jak sie ino da!

produkcyjny

kiedys znalazlem pasek spec. z dzialu logistyki - na reke dostawal 3200 pln

Zostaw opinię o Delphi Poland SA - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphi Poland SA