Walkin.pl Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Walkin.pl Sp. z o.o.

zdecydownie nie polecam

jest nawet gorzej niż kiedyś.... kasy tylko dla Wojtka. Teraz buduje samochody, tzn. mówi że buduje, ale chyba będzie jak zwykle tj. kasa dla Wojtka (tylko)

jksk
użytkownik zarejestrowany

cześć, czemu nie odzywacie się na temat firmy? Czy kwestia terminowej wypłaty wreszcie sie uregulowała?

Poszkodowany

Zgadzam się Zwalnianie ludzi nagle, bez ostrzeżenia, wypłata dłuuugo po terminie, to jakiś koszmar... Pan (usunięte przez administratora) powinien się zastanowić nad sobą

aaa

Niestety też się zgadzam, z obietnic kokosów do najniższej krajowej. A wymagania ....

Ona

Niestety muszę podzielić powyższą opinię. Zmiana ustalonych warunków pracy i płacy w trakcie. Obniżka wskaźników premiowych i jeszcze próba wmówienia, że to będzie podwyżka, a końcowo nie wypłacenie premii wogóle. Notoryczne zmienianie zdania przez szefa tłumaczone później słowami "ja nic takiego nie powiedziałem". NIezapewnione podstawowe narzędzia pracy - telefon - w pracy, która wymagała kontaktu z klientem. Mimo oczywiście obietnic przy zatrudnieniu, że takowy bedzie. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów.

Ja

Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecują złote góry, a dostajesz marne ochłapy!!

Zostaw opinię o Walkin.pl Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walkin.pl Sp. z o.o.