Hurtownia MAJKA

Wrocław

Opinie o Hurtownia MAJKA

klient

Jestem klientem hurtowni Majka, byłem tam ostatnio i muszę powiedzieć, że strasznie mi szkoda pracownic tej hurtowni. Kupowałem ostatnio segregatory i ktos musiał mi je zdjąć z półki bo stoją na dość dużej wysokośći, przeszedł koło mnie magazynier, ale mi nie pomógł. Do pomocy przysłali mi drobna dziewczynę, która sama musiała wejśćna drabinę i ściągać z półki pełne pudła z segregatorami, które na pewno sporo ważą, biedaczka prawie spadła z tej drabiny. Czy naprawdę nie ma tam żadnego mężczyzny do pomocy? Jesli kobiety w tej firmie muszą robić codziennie takie rzeczy to na pewno zapłacą za to zniszczonym kręgosłupem, albo złamana noga po upadku z drabiny.

Zostaw opinię o Hurtownia MAJKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia MAJKA